Kundservice

Kontakta vår kundservice eller ring direkt till din personliga säljare/utbildare.

Vi håller alltid ordinarie öppettider med undantag för röda dagar.

Box 203

Öppettider:

334 24 Anderstorp Måndag 09:15-16:00
Tel: 0371-58 73 00 Tisdag-fredag 08:00-16:00
Fax: 0371-58 73 90 Lunchstängt 12:00-13:00
För frågor e-posta: info@etac.com
För beställning e-posta: order@etac.com

  

 


Gunilla Engstrand
gunilla.engstrand@etac.com 


Gun-Britt Jonsson
gun-britt.jonsson@etac.com

 

 

 

 

 


 


Åsa Johnsson
asa.johnsson@etac.com


Mikaela Nilsson
mikaela.nilsson@etac.com

 


Jessica Faraguna
jessica.faraguna@etac.com 


Carlos Madueno
carlos.madueno@etac.com

   



 

 


 

 

Anna Lindkvist
Kundservicechef
anna.lindkvist@etac.com

Leif Thörn
Logistikchef
leif.thorn@etac.com