Kundservice

Kontakta vår kundservice eller ring direkt till din personliga säljare/utbildare.

Vi håller alltid ordinarie öppettider med undantag för röda dagar.

Box 203

Öppettider:

334 24 Anderstorp Måndag - fredag 08:00-16:00
Tel: 0371-58 73 00
Fax: 0371-58 73 90
För frågor e-posta: info@etac.com
För beställning e-posta: order@etac.com

  

 


Gunilla Engstrand
gunilla.engstrand@etac.com 


Gun-Britt Jonsson
gun-britt.jonsson@etac.com







 


Carlos Madueno
carlos.madueno@etac.com


Mikaela Nilsson
mikaela.nilsson@etac.com



Jessica Faraguna
jessica.faraguna@etac.com 


 

   




 

Sofia Johansson
Kundservicechef
sofia.johansson@etac.com